Author: d***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: as pictured and so cute
Color: White
Price: 96kr
| Material | Aluminum |
| Color | Blue |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq2312063217193129 |
Author: d***p
Date:
Review: as pictured and so cute
Color: White
Author: m***k
Date:
Review: All okay
Color: White
Author: r***5
Date:
Review: حلوين كتيررر صبايا بحاجي لدعمكن بليز حطو نقط💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔 حلوين كتيررر صبايا بحاجي لدعمكن بليز حطو نقط💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔
Color: White
Author: z***a
Date:
Review: Okkkkk. Aștept să le probez. Par OK.
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.